RS-02 GACEK  •  Innowacyjny rejestrator studzienkowy

  • innowacyjna instalacja i łatwa obsługa 

  • zasilany z akumulatora 

  • rejestracja danych na karcie pamięci SD lub w CHMURZE

 

RS-02 GACEK   vs   RS-01

Zestaw monitorujący RS-02 GACEK działa podobnie do ⇒  RS-01, tj. mierzy wysokość wypełnienia kanału w danym punkcie. Oba zestawy wzajemnie się uzupełniają: Główna różnica polega na tym, że wyniki pomiarów wykonanych przy użyciu RS-02 GACEK są rejestrowane na karcie pamięci SD lub w CHMURZE, w przykładowej kolejności: miejsce / stempel czasu / poziom itp.

RS-02 GACEK może pełnić funkcję STRAŻNIKA. Może wysłać pod wskazany numer telefonu wiadomość SMS (np. ALARM w przypadku nielegalnego zrzutu ścieków).

RS-02 GACEK jest zalecany do monitoringu wielopunktowego oraz sesji pomiarowych. Zegary czasów pobierania / pomiaru mogą mieć identyczne nastawy a monitoring i rejestracja mogą pracować w trybie SIMULTANEOUS SAMPLING.

RS-02 GACEK jest zasilany z własnej baterii, która zapewnia pracę na obiekcie przez 7 … 10 dni.

Firma ALFINE-TIM świadczy usługi pomiarowe z wykorzystaniem RS-02 GACEK.
Podsumowaniem zlecenia jest  Imienny Raport z analizą zarejestrowanych danych pomiarowych.

Rejestrator studzienkowy
RS-02 GACEK

 Sposoby montażu i akcesoria

Stelaż dla sondy poziomu = wersja mobilna; mocowanie stelaża = na półce spoczynkowej dennicy; szafkę pomiarową wiesza się na stopniu złazowym w studni.

Sonda poziomu zainstalowana na ścianie studni = wersja stacjonarna; mocowanie sondy np. przy użyciu opaski i dybla; szafkę pomiarową wiesza się na stopniu złazowym w studni.

Akcesoria – opaska i dybel jako przykładowy sposób mocowania sondy poziomu na ścianie studni; wysokość położenia sondy można łatwo regulować.

Stelaż dla sondy poziomu + przelew Palmera-Bowlusa; = wersja mobilna; mocowanie stelaża = na półce spoczynkowej dennicy; szafkę pomiarową wiesza się na stopniu złazowym w studni.

Stelaż z sondą poziomu i przelewem Palmera-Bowlusa = pomiar poziomu i przepływu; stelaż w wersji mobilnej zainstalowany w dennicy studni, szafkę pomiarową wiesza się na stopniu złazowym w studni.

Akcesoria – wzorzec poziomu

Zapraszamy do współpracy Inwestorów i Projektantów.
Firma ALFINE-TIM oferuje bezpłatne doradztwo, pomoc w doborze metody i aparatury pomiarowej, nadzór merytoryczny na etapie projektu,
kompletację i dostawę aparatury pomiarowej, nadzór nad montażem lub montaż pod klucz, uruchomienie na obiekcie, usługi serwisowe, naprawy i remonty.