ZDI-500  •  ZDI-500-EC

ZDI-500  >  Pomiar przepływu cieczy czystych
ZDI-500-EC  >  Pomiar przepływu cieczy czystych + Pomiar energii cieplnej

ZDI-500-EC jest przepływomierzem bezinwazyjnym przeznaczonym do pomiaru przepływu i energii cieplnej poprzez pomiar przepływu oraz różnicy temperatury na wlocie i wylocie instalacji. Parametry techniczne i sposób programowania są identyczne jak w przepływomierzu ZDI-500, ale poszerzone o pomiar energii cieplnej.

ZDI-500-EC to optymalne zestawienie dobrej jakości i wyważonej ceny.
Zastosowanie przepływomierza może przynieść znaczne oszczędności.

Każdy przepływomierz ZDI-500 / ZDI-500-EC jest dostarczany z Imiennym Świadectwem kalibracji.

ZDI-500-EC zapewnia bogate możliwości oprogramowania konfiguracyjnego, co jest szczególnie przydatne w systemach automatyki i monitorowania przepływu i energii cieplnej. Przepływomierz jest standardowo wyposażony w programowalne wyjście prądowe 4 – 20 mA i programowalne wyjście impulsowe, opcją jest komunikacja cyfrowa RS485 / MODBUS RTU.

Sondy pomiarowe są wyposażone w silne magnesy neodymowe, co ułatwia ich pozycjonowanie na rurociągach z materiałów magnetycznych.
Opcję stanowi osprzęt do wygodnego i stabilnego montażu sond pomiarowych na rurociągach z materiałów niemagnetycznych.
Do pomiaru temperatury zastosowano wysokiej klasy czujniki Pt100.
Przepływomierz może być dostarczony w wygodnej walizce pomiarowej.

Wyróżniające cechy przepływomierza i zestawienie parametrów przedstawiono w informacji technicznej.

Firma ALFINE-TIM oferuje pomoc w doborze, nadzór merytoryczny na etapie projektu, kompletację i dostawę aparatury pomiarowej, nadzór nad montażem lub montaż pod klucz, uruchomienie na obiekcie, usługi serwisowe.

Zapraszamy do współpracy Inwestorów i Projektantów.
Firma ALFINE-TIM oferuje bezpłatne doradztwo, pomoc w doborze metody i aparatury pomiarowej, nadzór merytoryczny na etapie projektu,
kompletację i dostawę aparatury pomiarowej, nadzór nad montażem lub montaż pod klucz, uruchomienie na obiekcie, usługi serwisowe, naprawy i remonty.